EF » EFnet » Reportaže » Sejem idej in matching – drugi dogodek ŠPIKa

Sejem idej in matching – drugi dogodek ŠPIKa

16.12.2009,

V ponedeljek, 14.12. se je odvil drugi dogodek ŠPIKa – sejem idej in matching, na katerem se je predstavilo 10 projektov oziroma idej. 5 izmed njih je bilo predstavljenih iz strani že obstoječih podjetij, ki si želijo sodelovati s študenti.

Predstavljeni projekti oziroma ideje so:

– 3 različni projekti Gregorja Franiča, Atech
– budilka, ki spremlja spanje in te zbudi ob tebi najbolj primernem času, Peter Kuhar, Modula d.o.o.
Visioscaner, Itrade d.o.o.
– MountVacation, OBS d.o.o.

Virtualna pisarna, Weblineoffice

– Spletno mesto kreativnih inovacij in invencij
– NTF – trženje KOTO

– Straniščna deska z ovajanjem neprijetnega vonja

Sedaj sodelujoče čaka veliko dela, da uspešno izvedejo projekte v projektnih timih, kateri se bodo dobivali tudi v prihodnje ter poročali o svojih dosežkih na projektih. Skozi predavanja o temah, ki so pomembna za vsakega podjetnika začetnika pa bodo spoznavali kako premagovati nastale probleme.

Vse zainteresirane ŠPIK vabi k sodelovanju na projektih, lahko pišete na tomsic.maja@gmail.com in poslali vam bodo vse predstavitve, da se boste lažje odločili pri katerem projektu bi želeli sodelovati.


Image gallery:

Related news

Publish your comment: