BCG Budimpešta
29.02.2016

Ste se že kdaj vprašali, kaj strateški svetovalci res delajo?
Ne sprašujte se in se nam PRIDRUŽITE NA NAŠEM PREDSTAVITVENEM SREČANJU IN MREŽENJU, kjer boste dobili vse informacije o BCG Budimpešta in o naši dejavnosti v JV Evropi.
V kratkih delavnicah odkrijte in se seznanite s strateškim svetovanjem in kulturo BCG.
Zgradite si svojo mrežo s svetovalci BCG in najuspešnejšimi študenti.
V četrtek, 17.3.2016, med 16-20 uro na Ekonomski fakulteti, Univerza Ljubljana, Kardeljeva ploščad 17, 1000 Ljubljana.
Od svojega pričetka v letu 1997 je BCG Budimpešta uspešno rastla in postala zaupanja vreden partner velikih podjetij na področju Jugovzhodne Evrope. V zadnjih letih uspešno sodelujemo z našimi lokalnimi ekipami v Sloveniji, na Hrvaškem in v Srbiji.
Z rastjo BCG v jugovzhodni Evropi raste tudi vaša priložnost. BCG ponuja mednarodno, prijazno, dinamično in hitremu tempu prilagojeno okolje, kjer so svetovalci uspešni tako osebno kot profesionalno. Ker je naš cilj zagotoviti vrhunske in trajne poslovne vrednote našim strankam po vsem svetu, smo veseli, da širimo prisotnost BCG na tem področju. S tem zagotavljamo svetovanje, ki pokriva potrebe naših strank v Sloveniji, na Hrvaškem, v Srbiji, Bosni in Hercegovini, Makedoniji in Črni gori. Naša ekipa trenutno izvaja širok spekter delovanja za uspešna podjetja in institucije v jugovzhodni Evropi. Sodelujemo tako z javnimi kot zasebnimi podjetji, ter podružnicami mednarodnih multinacionalk.
Če želite biti del te zanimive, mednarodne in nadarjene ekipe, vas vabimo, da nas bolje spoznate.
Za več informacij se obrnite na: bcgbudrecruiting@bcg.com.
BUILD. CONNECT. GROW.

