Dan Lenard gost pri predmetu Entrepreneurship
12.04.2024
Dan Lenard, podjetnik, stilist in oblikovalec, je 10. aprila 2024 gostoval na predavanju, ki ga je izvajal prof. dr. Boštjan Antončič pri predmetu Entrepreneurship na mednarodnem dodiplomskem programu.
Gost je predstavil svojo podjetniško pot in izkušnje s podjetništvom. Dan Lenard je soustanovil Studio Nuvolari Lenard s sedežem v Benetkah, ki je mednarodno znan kot vodilni oblikovalski studio, specializiran za oblikovanje jaht in se ukvarja s konceptualno zasnovo, pomorsko arhitekturo, zunanjim stilom in celotnim vodenjem projekta ter nadzira izdelavo jahte od začetka do dostave.
Dan Lenard je poudaril pomen ustvarjalnosti in izvirnosti pri oblikovanju novih unikatnih jaht in drugih izdelkov. Mladim, ki se odločajo glede podjetniške kariere, je na primer predlagal, naj izberejo poslovno dejavnost, katero dobro poznajo in v kateri bodo delali s strastjo.
http://www.nuvolari-lenard.com