EF » EFnet » Napovedujemo » Dogodki tega tedna | Literarni večeri | Citiranje in navajanje virov | Generacija lajkov, generacija prihodnosti?
Dogodki tega tedna | Literarni večeri | Citiranje in navajanje virov | Generacija lajkov, generacija prihodnosti?
25.11.2019

Si se že prijavil/a na hude dogodke tega tedna?
V tem tednu se bo na Ekonomski fakulteti dogajalo marsikaj. Da ti nič ne uide, smo zate pripravili naslednji pregled dogodkov. Še je čas za prijavo!
- Koncept: Literarni večeri na EF
V četrtek, 28. novembra 2019, ob 17. uri v Centralni ekonomski knjižnici začenjamo prvi dogodek iz cikla Koncept: Literarni večeri na EF. Na prvem večeru bo svojo knjigo Ivan Cankar: Eseji o največjem predstavil Marcel Štefančič, jr., pogovor bo vodil prof. dr. Bogomir Kovač.
- Citiranje in navajanje virov po APA standardu (prvi termin)
Vabimo vas na tečaj citiranja in navajanja virov po APA standardih, ki jih uporabljamo na naši fakulteti. Tečaj je primeren za vse, ki pišete zaključne ali seminarske naloge. Sreda, 27. november 2019, ob 13. uri. Prijava
Dogodki naslednjega tedna
- Generacija lajkov, generacija prihodnosti ?
Te zanima, kako od točke A do točke B, da pretvoriš svoje interese v nekaj, kar ti lahko prinese profit? Kako ustvariti potrebo ter kako do ustreznega števila ljudi, ki jih bo zanimalo to, kar počnemo? In ne nazadnje, kaj bo »triger«, ki bo pretvoril število sledilcev v dobičkonosen posel? Dogodek bo 4. decembra 2019 ob 18. uri. Za več informacij spremljaj FB dogodek.
- Citiranje in navajanje virov po APA standardu (drugi termin)
Vabimo vas na tečaj citiranja in navajanja virov po APA standardih, ki jih uporabljamo na naši fakulteti. Tečaj je primeren za vse, ki pišete zaključne ali seminarske naloge. Torek, 3. december 2019, ob 13. uri. Prijava