Nagrade Zveze računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije
05.11.2007
Zveza računovodij, finančnikov in revizorjev Slovenije na vsaki skupščini, (skupščine so vsako četrto leto) že od leta 1980 v duhu pravilnika o dodeljevanju priznanj in nagrad, podeli nagrade 3 študentom računovodske smeri Ekonomske-poslovne fakultete Maribor in 3 študentom računovodske smeri Ekonomske fakultete v Ljubljani za nadpovprečni uspeh. Z naše fakultete so letos nagrado dobile:
– Katja Krvina, (4. letnik, univerzitetni študij – smer računovodstvo in revizija) je prejela nagrado kot spodbudo za poglobljen študij in za dobro delo na računovodskem področju v praksi.
– Saša Pirc, (4. letnik, univerzitetni študij – smer računovodstvo in revizija) je prejela nagrado za ugledne stanovske organizacije, saj poleg poglobljenega študija in ukvarjanjem s športom opravlja še honorarno delo.
– Mojca Potočnik, (3. letnik, Univerzitetna poslovna in ekonomska šola (UPEŠ) – smer računovodstvo in revizija) razlog, da se je kandidatka uvrstila med nagrajence so njeni študijski uspehi in dobrodelne dejavnosti.