EF » EFnet » Napovedujemo » Tamara Guzelj: KAKO DO SLUŽBE?

Tamara Guzelj: KAKO DO SLUŽBE?

24.12.2014

Kdorkoli, ki danes išče službo, se zaveda, da tradicionalne metode iskanja dela ne delujejo več.

Tamara Guzelj:

KAKO DO SLUŽBE?

 

četrtek, 15. 1., ob 18. uri

Mladinska knjiga, knjigarna Konzorcij

Priročnik Kako do službe je učinkovit vodič, ki bo iskalcem službe dal v roko orodja za iskanje dela in zagotovitev zaposlitve. Z internetom, družabnimi omrežji in recesijo se je proces iskanja službe dramatično spremenil.

V Kako do službe so navedene uspešne metode iskanja zaposlitve v času recesije in izjemnega tehnološkega napredka, ko je objavljenih prostih delovnih mest malo, iskalcev zaposlitve pa veliko. Do službe, še posebej do dobre službe se danes pride drugače kot pred leti.

Na predstavitvi bo avtorica predstavila vsebino knjige in komu je namenjena ter kako si bralci z njo lahko pomagajo tako, da se bodo čim hitreje zaposlili, tudi v današnjih časih malega števila objavljenih prostih delovnih mest. Nato pa bo odgovarjala na vprašanje »Zakaj bi zaposlili ravno vas?«. Kaj je tisto, kar ločuje uspešne iskalce zaposlitve od tistih, ki službe ne morejo dobiti? Kaj je tisto, kar ob enaki strokovni usposobljenosti prevesi jeziček na tehtnici v prid enega kandidata?

Lepo vabljeni na pogovor in nasvet!

Knjigarna Konzorcij

Slovenska 29, Ljubljana


Publish your comment: